Ancient Greek Sandals x 303 Avenue.

Letnie stylizacje nie mogą się obejść bez odpowiedniego obuwia. Ich idealnym dopełnieniem będą stworzone w oparciu o rzemieślnicze tradycje sandałki greckiej marki Ancient Greek Sandals. Starannie wybrane modele tych wyjątkowych, łączących w sobie wygodę i kobiecy styl butów dostępne są w ofercie 303 Avenue.

Ancient Greek Sandals to buty wykonywane w oparciu o wiedzę i doświadczenie, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dzięki najwyższym standardom wykorzystywanych materiałów i precyzyjnemu, ręcznemu wykonaniu z dbałością o najmniejszy szczegół, marka może się poszczycić bezkompromisową jakością. Skóra, z których powstają sandały Ancient Greek Sandals jest barwiona bez użycia środków chemicznych, przy wykorzystaniu naturalnych technik farbiarskich. Wszystko to sprawia, że w miarę upływu czasu skóra nie niszczy się, a jedynie szlachetnieje.

Marka nie byłaby tak wyjątkowa bez swoich właścicieli. Nicolasa i Christinę połączyła fascynacja historią starożytnej Grecji. Urodzona i wychowana w Grecji Christina Martini jest absolwentką  prestiżowej uczelni Cordwainers College na kierunku projektowanie obuwia. Wcześniej pracowała jako projektantka obuwia dla marek takich jak Balenciaga, Iris Srl. i Louis Vuitton. Z kolei jej partner biznesowy i współzałożyciel Ancient Greek Sandals Nikolas Minoglou urodził się w Londynie i wychował w Grecji. Absolwent MBA amerykańskiej uczelni Babson College po ukończeniu studiów wrócił do Aten i przejął rodzinną firmę obuwniczą. Efektem ich współpracy jest marka, która inspiracje czerpie z historii starożytnej Grecji, rzeźb, biżuterii oraz ceramiki.

W ofercie 303 Avenue znajduje się obecnie staranie wyselekcjonowane pięć modeli z oferty Ancient Greek Sandals. Delikatne, złote sandałki Afros, minimalistyczne klapki Charys, proste, wiązane na kostce sandały String flip flop, inspirowane tradycyjnie wyplatanymi, greckimi koszami klapki Taygete Woven, oraz niezobowiązujące i jednocześnie kobiece sandały Euterpe będą stanowiły doskonałe dopełnienie stylizacji opartych na bazie ubrań i akcesoriów z letniej kolekcji naszej marki. Wybrane modele dostępne są online oraz w sklepach stacjonarnych.

 

Leave a comment

All comments are moderated before being published

Shop now

Woods_ Copenhagen to pierwsza marka kosmetyków którą wprowadzamy do oferty 303 Avanue. Wybraliśmy tą markę nieprzypadkowo. Woods_ Copenhagen to niezwykłe produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, stworzone w 2016 roku w Danii przez Martina Lyne, współzałożyciela międzynarodowej agencji modelek Le Management.