Eternal summer. Kampania SS’22.

W wiosenno-letniej kolekcji marka 303 Avenue inspiracje znalazła w imponującej, modernistycznej willi z lat 70, zaprojekowanej przez kolekcjonerkę sztuki Susan Theunissen i architekta Leo Coolena.

Znajdująca się zaledwie 30 kilometrów od Santa Cruz — willa Casa Costa Tenerife zachwyca nie tylko swoim położeniem nad samym brzegiem oceanu. Eklektyczna, wypełniona antykami i designerskimi meblami willa, w pełni wykorzystuje naturę, geometrię światła i przestrzeni.

Jej architektura idealnie współgra z wiosenno-lenią kolekcją 303 Avenue. Brytyjska modelka Gracey Hodge w obiektywie Doroty Porębskiej prezentuje sylwetki, które będą niezastąpione podczas nadchodzących dni.  Odświeżone wersje marynarek i garniturów, nowe modele sukienek i spódnic, w połączeniu z paletą barw późnej wiosny i lata — takich jak błękit, zieleń, róż.

Najnowsza kolekcja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów: bawełny, lnu, a także miękkich skór, satyny oraz jedwabiu. Całość dopełniają dodatki znanych z poprzednich sezonów marek Ibeliv i Ancient Greek Sandals. Ubrania sprawdzą się tak w przypadku miejskich looków, jak i podczas wiosennych czy wakacyjnych podróży.

W kolekcji SS22 zadebiutują też pierwsze kowbojki 303 Avenue.  Wykonane ręcznie w Polsce, z najwyższej jakości włoskich skór kowbojki z haftem na nosku i gwoździowanymi podeszwami dodadzą każdej stylizacji modnego, rockowego vibe’u. W połączeniu z pozostałymi elementami wiosenno letniej kolekcji 303 Avenue stworzą wymarzony zestaw na nadchodzący sezon.

Pierwszy drop kolekcji pojawi się w sklepach 31 marca.

Leave a comment

All comments are moderated before being published

Shop now

Woods_ Copenhagen to pierwsza marka kosmetyków którą wprowadzamy do oferty 303 Avanue. Wybraliśmy tą markę nieprzypadkowo. Woods_ Copenhagen to niezwykłe produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, stworzone w 2016 roku w Danii przez Martina Lyne, współzałożyciela międzynarodowej agencji modelek Le Management.