Pierwsza kolekcja jeansów w 303 Avenue.

Wszystkie kochamy jeansy i nie wyobrażamy sobie bez nich życia. Nosimy je w wersji casualowej, sportowej a także eleganckiej. Są wygodne i uniwersalne, stanowią podstawę każdej garderoby. Dlatego w naszej ofercie nie mogło ich zabraknąć. Tworząc naszą pierwszą linię jeansów postawiliśmy na klasyczny krój, który będzie idealnym uzupełnieniem stylizacji na bazie naszych kolekcji 303 Avenue.

Szczególny nacisk położyliśmy na jakość tkaniny. Każdy, kto choć raz miał na sobie jeansy wie, jak ważny jest materiał, z którego zostały uszyte. Powinien być miękki i jednocześnie wytrzymały. Istotne jest też to, w jakich warunkach i przez kogo został wyprodukowany. Dlatego zadbaliśmy o to, by materiał, z którego uszyliśmy jeansy był najwyższej jakości i pochodził ze sprawdzonego źródła. Nasze jeansy powstają z 100% ekologicznej tkaniny od brazylijskiej firmy Vicunha, która nie tylko dba o ekologię, ale też pomaga lokalnej społeczności.

Vicunha to firma, która zrównoważoną produkcję ma w swoim DNA. Jeans powstający w tkalni jest w 100% ekologiczny, posiada certyfikaty Eco Seal oraz Oeko-Tex 100. Marka wdrożyła wiele pionierskich rozwiązań, które mają na celu uczynić produkcję jeansu mniej szkodliwą dla naszej planety. Podczas gdy tradycyjny proces powstawania tego materiału pochłania ogromne ilości wody, Vicunha robi wszystko, by jej zużycie ograniczyć nawet o 85 milionów litrów rocznie. Ponadto, marka obok ekologicznie uprawianej bawełny, korzysta z bawełny z recyclingu. Pozwala to zaoszczędzić nie tylko wodę, ale też energię elektryczną i przyczynić się do niższej emisji CO2. Wszystko to sprawia, że Vicunha spełnia najwyższe standardy ekologicznej produkcji

Jeansy 303 Avenue będą znakomitym uzupełnieniem wielu stylizacji. Ich klasyczny krój sprawia, że świetnie zgrają się z innymi ubraniami naszej marki — zwiewnymi bluzkami, letnimi topami, ciepłymi swetrami i klasycznymi marynarkami. To spodnie, które z pewnością pokochacie! Modele będą dostępne w rozmiarach od 34 do 42.

Leave a comment

All comments are moderated before being published

Shop now

Woods_ Copenhagen to pierwsza marka kosmetyków którą wprowadzamy do oferty 303 Avanue. Wybraliśmy tą markę nieprzypadkowo. Woods_ Copenhagen to niezwykłe produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, stworzone w 2016 roku w Danii przez Martina Lyne, współzałożyciela międzynarodowej agencji modelek Le Management.