La grande bellezza. Kampania AW'21.

Położone w północno zachodniej części Lombardii Jezioro Como jest jednym z najbardziej malowniczych miejsc w całych Włoszech. To właśnie tu, w scenerii urokliwych, położonych u wybrzeża Como miasteczek uchwycona została najnowsza, jesienno-zimowa kolekcja marki 303 Avenue.

 

Wybór na to miejsce padł nieprzypadkowo. To właśnie z północnych Włoch pochodzą tkaniny, z których powstała nasza najnowsza kolekcja. Jesienią w sklepach znajdziemy wełniane swetry i płaszcze, marynarki z kaszmirem, klasyczne sukienki z szlachetnej wiskozy czy eleganckie zestawy. W tym sezonie wracają też charakterystyczne dla marki kardigany. Jesienią dziewczyna 303 Avenue łączy je z podkreślającymi sylwetkę sukienkami na ramiączkach. Powróci także kultowy już trencz, odporny na jesienne deszcze.

W najnowszej kolekcji stonowane kolory przełamie najmodniejsza w tym sezonie zieleń oraz głęboki granat. Kolory tak często spotykane w bajkowych krajobrazach Como. Większość zdjęć powstała aparatem analogowym. Autorem fotografii jest Adam Cekiera. Twarzą kampanii Jesień/Zima 2021 została pochodząca z Holandii modelka Chelsey Weimar

Zapraszamy Was w podróż!

Leave a comment

All comments are moderated before being published

Shop now

Woods_ Copenhagen to pierwsza marka kosmetyków którą wprowadzamy do oferty 303 Avanue. Wybraliśmy tą markę nieprzypadkowo. Woods_ Copenhagen to niezwykłe produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, stworzone w 2016 roku w Danii przez Martina Lyne, współzałożyciela międzynarodowej agencji modelek Le Management.